logo gisplay

Policja chce stworzyć mapę z danymi o przestępstwach i wypadkach

Policja chce stworzyć mapę z danymi o przestępstwach i wypadkachPolicja zaprasza do udziału w dialogu technicznym dotyczącym budowy "Mapy czasu rzeczywistego SWD Policji – narzędzie do zarządzania danymi GIS".

System ma umożliwić generowanie w czasie rzeczywistym wizualizacji gromadzonych przez policję danych o wszystkich przestępstwach, wykroczeniach, interwencjach policyjnych oraz wypadkach i kolizjach. System ma spełnicąc funkcje "backup" dla Uniwersalnego Modułu Mapowego.

System ma korzystać z najnowszej dostępnej technologii pozwalającą na kompleksową wizualizację, na interaktywnych mapach, danych o zdarzeniach w policyjnych systemach bazodanowych takich jak: System Wspomagania Dowodzenia Policji (SWD Policji), Krajowy System Informacyjny Policji (KSIP), System Ewidencji Wypadków i Kolizji (SEWiK). System ma realizować swoje zadania nawet w czasie braku dostępu do zasobów GUGiK.

Zainteresowani wykonawcy mogą zgłaszać się do dnia 20 sierpnia 2019 r.  Więcej informacji o warunkach dialogu na stronie przetargi.policja.pl

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018