logo gisplay

Szkolenia z zastosowania dronów, fotogrametrii i teledetekcji z dofinansowaniem

NaviGate - ośrodek szkoleniowyKrakowska firma NaviGate uruchomiła nową stronę Ośrodka Szkoleniowego NaviGate, którą można odwiedzić pod adresem: szkolenia.navigate.pl. W serwisie znajduje się kompletna oferta specjalistycznych szkoleń z zakresu technologii GIS, geodezji i bezzałogowych statków powietrznych dla jednostek administracji publicznej, firm komercyjnych oraz klientów indywidualnych. Na szkolenia  można otrzymać dofinansowanie, które wynosi od 80% do 100% wartości szkolenia.

Uzyskaj świadectwo kwalifikacji operatora drona

W ramach działalności Ośrodka NaviGate kursanci będą mogli odbyć szkolenia przygotowujące do egzaminu w celu uzyskania świadectwa kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego (drona). Szkolenia UAVO będą dla osób, które chcą wykonywać loty w zasięgu wzroku (VLOS) i poza zasięgiem wzroku (BVLOS), a także zdobyć uprawnienia instruktora UAVO INS.

Firma NaviGate Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego (nr 264RPS-07/2018) w zakresie szkoleń UAVO.

UAVO VLOS BVLOS

Specjalistyczne szkolenia z zastosowania dronów, fotogrametrii i teledetekcji

Oprócz tego Ośrodek Szkoleniowy NaviGate prowadzi kursy, w których przekazywana jest specjalistyczna wiedza z zakresu zastosowania dronów w różnych branżach m.in.: w GIS, geodezji, budownictwie, leśnictwierolnictwiearcheologii czy ochronie środowiska. NaviGate prowadzi też szkolenia z fotogrametrii niskiego pułapu z Pix4Dmapper lub Agisoft Metashape, a także teledetekcji multispektralnej z bezzałogowych statków powietrznych z Agisoft Metashape lub Pix4Dmapper i Pix4Dfields. Ośrodek Szkoleniowy NaviGate specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezzałogowych statków powietrznych (UAVO), fotogrametrii niskiego pułapu, teledetekcji oraz GIS i geodezji.

Fotogrametria niskiego pułapu

Kadrę Ośrodka stanowią instruktorzy z wykształceniem kierunkowym oraz bogatym doświadczeniem zdobytym podczas realizacji projektów komercyjnych. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i są ukierunkowane na zdobywanie wiedzy praktycznej przez kursantów. Firma NaviGate posiada autoryzację producentów dla których jest dystrybutorem zarówno na prowadzenie szkoleń produktowych, jak i specjalistycznych.

Ośrodek szkoleniowy NaviGate - loga

Szkolenia w całej Polsce. Organizujemy nocleg i wyżywienie

Ośrodek działa na obszarze całej Polski. Szkolenia odbywają się m.in. w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku i we Wrocławiu. Jako jeden z nielicznych ośrodków podczas każdego szkolenia w ramach kosztów socjalnych zapewniamy naszym kursantom nocleg i wyżywienie.

Dodatkowo firma NaviGate umożliwia organizację szkoleń dedykowanych dostosowanych do potrzeb Klienta z indywidualnym programem, czasem trwania, ilością kursantów i miejscem.

Ośrodek szkoleniowy NaviGate - katalog

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018