logo gisplay

UM w Gliwicach zarasza na szkolenia z obsługi MSIP-u

UM w Gliwicach zarasza na szkolenie z obsługi MSIP-u Wydział Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Gliwicach zaprasza mieszkańców oraz wykonawców geodezyjnych na szkolenia z obsługi MSIP-u.

Szkolenia odbywać się będą w dwóch blokach tematycznych. Pierwszy, trwający ok. 2 godziny, skierowany jest do wszystkich użytkowników Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej, którzy chcą się dowiedzieć w jaki sposób efektywnie korzystać z informacji i narzędzi dostępnych w systemie. Podczas szkolenia będzie można się dowiedzieć, jak sprawdzić czy właścicielem działki jest gmina, Skarb Państwa czy osoba fizyczna oraz jakie jest przeznaczenie działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Blok drugi, trwający ok. godziny,  przeznaczony jest dla wykonawców prac geodezyjnych. Podczas szkolenia będzie można pozyskać informacje, w jaki sposób wykorzystywać dane planistyczne publikowane w Miejskim Systemie Informacji Przestrzennej w pracach geodezyjnych.

Szkolenia prowadzone będą w filii Urzędu Miejskiego przy ul. Jasnej 31A średnio raz w miesiącu, zgodnie z harmonogramem udostępnionym na stronie Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej. Ilość miejsc jest ograniczona, jednocześnie w szkoleniu może wziąć udział maksymalnie 10 uczestników.

Pierwsze szkolenie dla wykonawców geodezyjnych odbędzie się 12 czerwca. Z kolei szkolenie dla chętnych mieszkańców odbędzie się 13 czerwca.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018