logo gisplay

Esri najlepszym dostawcą platform do analiz przestrzennych wg. Forrester

Esri najlepszym dostawcą platform do analiz przestrzennych wg. ForresterFirma Esri po raz kolejny została uznana za lidera wśród firm zajmujących się analizą przestrzenną w organizacjach. Niezależny raport The Forrester Wave: Location Intelligence Platforms, Q4 2018 Evaluation potwierdza pozycję Esri w zakresie technologii inteligentnego geolokalizowania. Firma została wyróżniona w kategoriach „Strategia” oraz „Pozycja na rynku”.

Z badania Forrester wynika, że Esri w swoich działaniach wykracza daleko poza tradycyjny model działania firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania systemów informacji geograficznej. Zdaniem niezależnych ekspertów, wizja i rozwiązania jakie oferuje Esri, pomagają poszczególnym organizacjom zrozumieć, dlaczego określone rzeczy dzieją się w danym miejscu i czasie. Dając tym samym firmom nie tylko gotowe rozwiązania, lecz także przewagę biznesową nad konkurencją.

- Cieszymy się, że już kolejny raz, nasze działania zdobyły uznanie w niezależnym i bardzo istotnym dla rynku badaniu Forrester. O zaufaniu do naszych metod najlepiej świadczyć może fakt, że prawie 50 proc. firm korzystających z oprogramowania systemów informacji geograficznej, wybrało właśnie rozwiązania Esri – mówi Tomasz Galant, Prezes Zarządu Esri Polska.

- Mapowanie 3D, łatwość obsługi poszczególnych narzędzi oraz intuicyjność ich działania, sprawiły, że z rozwiązań Esri z powodzeniem może skorzystać każdy, nawet użytkownicy bez specjalnego przygotowania w dziedzinie obsługi systemów analitycznych – dodaje Tomasz Galant.

W cyklicznym raporcie Forrester, Esri poza wyróżnieniem w kategoriach „Strategia” oraz „Pozycja na rynku” otrzymała także najwyższe noty w kryteriach odnoszących się do wizualizacji przestrzennej i sposobu przeprowadzania analiz.

Więcej informacji na temat badania The Forrester Wave™: Location Intelligence Platforms, Q4 2018 Evaluation dostępne jest na stronie www.esri.com/forresterwave.

Źródło: Esri Polska

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018