logo gisplay

Nowa odsłona serwisu Geoportal 2 firmy GEOBID

Aplikacja mobilna i nowa odsłona serwisu Geoportal 2 firmy GEOBID (fot. GEOBID)Dostępna jest już nowa odsłona serwisu geoportal2.pl zawierającego odnośniki do wszystkich geoportali wykonanych w autorskiej technologii firmy GEOBID. Firma udostępniła także aplikację Geoportal 2 na urządzenia mobilne.

Nowy serwis unowocześnił najczęściej używane elementy poprzedniej wersji oraz rozszerzył je między innymi o filtrowanie geoportalu po nazwie, wyszukiwanie geoportalu na podstawie lokalizacji użytkownika, wyświetlanie listy ostatnio używanych geoportali, a także o bezpośrednie odnośniki do portalu mapowego, strony głównej i portalu wykonawcy.

Najnowsza wersja strony geoportal2.pl jest również w pełni responsywna oraz dostępna w dwóch trybach graficznych nocnym (domyślnym) i dziennym, aby umożliwić pracę na urządzeniach mobilnych w warunkach wysokiego nasłonecznienia.

Kierując się uwagami użytkowników, firma GEOBID udostępniła także aplikację Geoportal 2 na urządzenia mobilne. Umożliwia ona korzystanie z geoportali autorstwa w trybie pełnoekranowym, tj. bez paska powiadomień i adresu z jednoczesnym zachowaniem pełnej funkcjonalności portalu.

Źródło: GEOBID

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018