logo gisplay

Bezzałogowy statek powietrzny DJI Phantom 4 RTK. Uzyskaj centymetrowe dokładności

Bezzałogowy statek powietrzny DJI Phantom 4 RTKCzy jest możliwe, aby uzyskać centymetrowe dokładności pomiaru z drona bez pomiarów punktów GCP? Bezzałogowy statek powietrzny DJI Phantom 4 RTK jest początkiem nowej ery w pozyskiwaniu produktów z wykorzystaniem technologii fotogrametrii z niskiego pułapu. Dron umożliwia tworzenie chmury punktów, modeli 3D, NMT, NMPT i ortofotomap.

 DJI Phantom 4 RTK. Bezzałogowy statek powietrzny dla geodezji

Dron DJI Phantom 4 RTK z zintegrowanym modułem GNSS RTK zachowuje stabilność nawet w trakcie niekorzystnych warunków pogodowych. Wykonane zdjęcia przez bezzałogowy statek powietrzny są geotagowane z dokładnością ~1 cm XY oraz ~1,5 cm Z. Co więcej testy przeprowadzone przez firmę NaviGate Sp. z o.o. konsultowane z Akademią Górniczą-Hutniczą w Krakowie wykazały, że centymetrową dokładność produktów można otrzymać już przy pomierzeniu i wskazaniu jednego fotopunktu. Aby otrzymać raport z przeprowadzonych testów, wystarczy przesłać formularz kontaktowy na stronie: https://navigate.pl/dji-phantom-4-rtk-pix4dmapper-promocja/

Pix4Dmapper – oprogramowanie do fotogrametrii

Do przetwarzania danych uzyskanych przy pomocy bezzałogowego statku powietrznego DJI Phantom 4 RTK najlepiej sprawdza się oprogramowanie Pix4Dmapper. Aplikacja pozwala tworzyć w łatwy sposób wysokiej jakości ortofotomapy oraz modele 3D. Pix4Dmapper pozwala wykonać aerotriangulacje, wygenerować gęstą chmurę punktów, modele mesh i numeryczny model terenu.

Phantom 4 RTK z Pix4Dmapper w zestawie. Oszczędzasz 3075 zł

Tylko w firmie NaviGate Sp. z o.o., która jest autoryzowanym dystrybutorem DJI Enterprise i generalnym dystrybutorem oprogramowania Pix4D w Polsce, otrzymasz zestaw z bezzałogowym statkiem powietrznym Phantom 4 RTK i oprogramowaniem do fotogrametrii Pix4Dmapper o 2500 zł netto (3075 zł brutto) taniej.

Phantom 4 RTK z Pix4Dmapper w zestawie. Oszczędzasz 3075 zł

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018